| Zozoleparfumath a întrebat:

am si eu o intrebare.cu o luna in urma am avut un contact sexual cu prietenul meu.cu prezervativ bineintele.la sfarsit.s-a rupt si a ejaculat. dar nu in mine...desi am vazut o picatura mica pe clt meu... l-am trimis la farmacie.si am luat escapelle in mai putin de 12 ore, dupa pastila.nu am avut sangerari, este posibil sa fi ramas insarcinata? luna aceasta mi-a venit ciclul, insa tot mi-e frica, credeti ca pot fi insarcinata pe perioada ciclului? ast rasp urgeent va roogcrying

3 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Eu credd ca nu :*:*, nu daii nici un semn ca ai fii insarcinata deci ii clar ca nu ai nimic >big grinbig grin

| Krista_2861 a răspuns:

Primele 3 luni de sarcina iti vine ciclu
fa-ti vreo 2-3 teste de sarcinatongue
funda

| Roxyuy a răspuns:

Nu esti.