| irinel01 a întrebat:

Cum impresionez o fata?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e nevoie sa faci acte de eroism,nu e nevoie sa incerci sa pari altul,trebuie numai sa gasesti modul in care sa te apropii de ea si sa-i starnesti interesul.
Fii atent cu ea,amabil,cauta sa-i aduci zambetul pe buze,zambeste-i in clipe neasteptate,cere-i tema la mate,un pix rosu,ID,fb,telefon,ofera-te sa-i aduci ceva de la chiosc,da-i o floare fara motiv doar ca-ti face ziua mai buna... poarta-te frumos.
Si, nu accepta mica barfa care se va creea in jurul vostru din partea celorlalti, amuzati sa descopere ca o placi, trateaza-i cu indiferenta si concentreaza-ti atentia doar asupra fetei care-ti place, in rest fii discret.
Succes si curaj!

| Agentul6842 a răspuns:

Cu talentwinking.

| Azµre a răspuns:

Îi dai o floare, îi spui un compliment, o scoți la un suc și o faci să se simtă bine, așa o impresionezi.

| BSwwatch a răspuns:

Prin naturalete, trebuie" sa te porti exact cum te porti si cu ce-i din jur, asa nu vei creea suspiciuni in privinta caracteru-lui tau.Succes!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Fa-ti freza iguana,pune-ti cercei in urechi si in nas,pune-ti un lant gros la gat,daca nu ai bani de original,pune o tinichea, ia-ti o pereche de blugi din aia care sa-ti cada de pe cur, niste adidasi rupti in talpa. daca nu o impresionezi, revino si te ajutam cu altceva, dar sigur va prinde! bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| CafeaCuFrisca a răspuns:

Incearca sa nu faci nimic ridicolhappy Nu e nevoie sa impresionezi, trebuie doar sa vorbesti cu ea si sa te porti mai frumos decat majoritatea Succes!

| RothVictorCristian a răspuns:

In primul rand, ai nevoie sa-i castigi increderea. Asa ca ajut-o, intra in vorba cu ea, fa-i un cadou de ziua ei. Dar important este sa te porti natural, ca fata sa-si dea seama pe cine are langa ea. Dupa ce-i castigi increderea, poti trece la a-i castiga inima, deci propune-i sa iesiti undeva, la un film, la o plimbare in parc, la un spectacol. In tot acest timp, daca are incredere in tine, nu uita sa-i oferi afectiune si iubire. De asta are nevoie orice fata : afectiune, dragoste si protectie de la un partener increzator si optimist. Mult succes!