| auras_6728 a întrebat:

Cum sa impresionez o fata

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Flori. b-). un buket de 100 de trandafiri.love strucklaughing. sh varianta magicianuluilaughing

| Atotstiutorul a răspuns:

NU ai cum, va fi intodeauna nemultumita!

| -=AleCS=- a răspuns:

Fi tu insati, glumeste, fa-o sa rada, arata-i ca nu te intereseaza alte fete, esti la locul tau, fi dragut cu ea

| denyelle a răspuns:

Fii tu insuti.fii sincer. spune ceea ce gandesti.zambeste.fii vesel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu trebuie sa impresionezi o fata ca sa te placa.
Trebuie sa se indragosteasca de felul tau de a fi, de modul in care gandesti si in care vezi lucrurile, viata, o relatie, iubirea.
Depinde si ce preferi tu, o fata serioasa sau o curvulita care sa te pape de bani. Pentru o curvulita dai banuti si sta cu tinelaughing dar cand gaseste unu cu mai multi sa nu plangi ca te parasestelaughing

| auras_6728 explică:

Dar e o fata ca lume si nu stiu cum sa o fac sa ma placa