| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: V-ar placea sa va agate un baiat pe strada? Daca ar face-o cum ati vrea sa se comporte, ce sa spuna?

11 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu, nu mi-ar face placere.
Mereu ma abordeaza tipi pe strada si de fiecare data ii ignor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna bre, ce'aci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde in ce mod. Urasc baietii care fluiera dupa fete si ii ignor.Mi-ar placea sa se compore normal sa ne salutam civilizat etc.-.

| varcolaccc a răspuns:

Crede-ma ca figura asta nu prea merge.

| SelenaMe a răspuns (pentru varcolaccc):

Pai si eu stiu ca nu merge. Intrebam sa vad pate stiam gresit sau figura nu mergea pentru procedam prost

| unknøwn a răspuns (pentru varcolaccc):

Ba da, merge.
Şi încă foarte bine.
Ai încercat măcar? Sau asta e doar o scuză a insuccesului tău?
Dacă încerci să găseşti scuze, n-o să faci nimic, niciodată!
Cu atitudinea asta nu e de mirare că n-ai succes.
"Nu am putut!" mai exact. "Mi-a fost lene să caut o soluţie!"
"Nu înţeleg!" mai exact. "Mi-e greu să gândesc singur!"
"Nu am ştiut!" mai exact. "Nu m-am obosit să aflu!"
Hai salut!

| varcolaccc a răspuns (pentru unknøwn):

Eu te invit la mine in oraș si încearcă abordare pe strada, ai sa vezi ce frumos o sa fie laughing. Ori iti iei o injuratura ori bataie.

| SelenaMe a răspuns (pentru unknøwn):

Eu nu am incercat niciodata sa fac acest lucru cu o fata pe care nu o cunosc. Cred ca merita sa incerc. Am pus intrebarea deoarece cand ma intorc acasa vad o fata care se duc spre centru. La un momendat mi-am dat seama ca fata sta in cartier cu mine. Acum caut idee cum sa intru in vorba cu aceasta fata.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Ia-o prin surprinderesmug
du-te in spatele ei si tragei un cap---in gura bag-o in sac---violeazo apoi iti garantez ca se va cupla cu tinesmug

| SelenaMe a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

Da, sigur o sa mearga. O sa mearga cu carucior

| KameliaU a răspuns:

Daca baiatul respectiv e pentru mine,e destul sa-mi zambeasca o singura data,ca ma indragostesc deja de el, si dupa, daca il cunosc, si ma indragostesc si de caracterul lui, e posibil sa-l iubesc. La inceput e doar atractie fizica. Uita-te insistent la ea si zambeste-i.