| rocky a întrebat:

Intrebare pentru fete:
cum ati vrea sa se comporte un baiat pentru a va indragosti de el?

pls raspuns

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Sa vorbeasca frumos!
si sa nu incerce sa para ceea ce nu e "smecher",(pe mine ma scarbesc baietii care se cred cool, si de fapt sunt niste mucosi)
sa fi natural si bine-crescut!
vorba dulce...mult aduce!

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai sa ma respecte sa ma faca sa rad, sa ma iubeaca asa cum sunt si sa ma accepte cu calitati si defecte...

nony
| nony a răspuns:

Fetele vor p**á, bani si aventurá. e un pic modificat, dar e la zi big grin

| Anca a răspuns:

Sa fie inaccesibil. Nu-mi place prada usoara tongue

Sa fie amuzant, inteligent si sa aiba "papagal" cum zicea cineva aici. Nu-mi plac mutalaii si nici aia exagerat de siroposi big grin

| Anca a răspuns:

Ah si am uitat ce-i mai important.
Sa ma surprinda cand ma astept mai putin tongue

| elena a răspuns:

Sa fie el insusi.

| CevaNormal a răspuns:

Trebuia sa pui altfel intrebarea: cum pot sa fac ca fata sa se indragosteasca de mine? happy, pai uite care e treaba, crede-ma daca fetei nu-i placi deloc, sau daca doar te simpatizeaza, atunci nu poti sa faci nimic, si nu inspira lucruri nereale, mai bine ai cauta o alta fata cu potentialul de a te place mai mare.

| fabiola a răspuns:

Sa fie inteligent, sa vb putin, sa fie sincer si sa puna suflet!

| madalicious a răspuns:

Sa vorbeasca frumos, sa fie sincer, placut, romantic.sa stie cum sa ma cucereasca, sa stie ce`mi placelove struck, sa fie el insasi nu sa se dea drept cea ce nu e, sa fie glumet, seducator.love struck

| Victoria a răspuns:

In primul rand, sa fie natural. Sa nu incerce sa-si creeze o imagine care nu ii apartine si sa nu fie ipocrit, fals, mincinos. Sa aiba simtul umorului si sa nu fie timid. Sa fie foarte romantic si sa isi apere iubita impotriva oricui.

| Betty18 a răspuns:

Sa fie dragut simpatic de treaba, sa nu fie vreun fitos ca pe aia ii uraschee heesa nu fie cocalar, sa aiba simtul umorului si sa stie de gluma, sa fie de incredere

succes

| Ruxyana a răspuns:

Sa fie amuzant.indraznet...descurcaret...sa nu fie genul ''smecher''tongue.sa ma faca fericita, sa ma faca sa zambesc...sa fie vorbaret...sa fie intelegator...viteazhee hee...sentimental...sa fie fidel.big grin...
cred ca deja ce spun devine un basm...laughing pentru ca nu exista baiatul perfectwinking

| pysysexyshyrea a răspuns:

Sa aiba simtu omorului, sa, ma ia peste picior, sa imi zambeaska seducator, sa fie simpatik, sa glumeaska cu mine,,,,,,,, etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu e suficient sa le vorbesti frumos, sa le aburesti, sa le vrajesti. Daca le spui ce vor sa auda, iti cad la picioare, sint ale tale. Nu se mai pot desprinde de tine, vor sa auda incontinuu ce aberezi, ideea este sa ai papagal si sa fii capabil sa aberezi fara incetare. Sa nu ramii in pana de cuvinte. Cita vreme le aburesti, ele vor fi vrajite si nu le trezesti din vraja nici daca le lovesti cu leuca in cap. De asta papagalii care stiu sa minta frumos sint mereu inconjurati de fete care ulterior se pling ca le-a fost frinta inima, desi stiau bine ca asa se va intimpla si oamenii seriosi care sint sinceri, nu ascund nimic si nu mint, spun lucrurilor pe nume, isi gasesc greu prietene. Dar cei din urma ofera o dragoste reala si nu una iluzorie si nu fring inimi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie el! Nu imi plac tupeistii, baietii care se dau cu un l de parfumlaughing... Sa vorbeasca frumos, sa nu faca glume proaste tot timpul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mas indregosti de un baiat daca m-ar apara,(nu am nevoie de asa ceva deoarece am facut Karate 3 ani) da sa vad ca ii pasa, sa nu ma vrea numa la ...pat? sa se comporte frumos, sa nu ma jigneasca ca i-as tranti o palma de nu ar stii pe ce planeta ii...big grin, inteligent, de treaba, glumet si asa mai departe...SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pursisimplu trebuie sa fii ce ce esti si sa nu incerci sa pari ceie ce nu vei fi nicicind! Caci este si genul cel de fata, care te va placea asa cum esti in realitate!

| rocky explică:

Cevanormal, nu vreau ca sa aflu cum sa se indragosteasca de mine vreau sa aflu cum ar trebui sa se comporte el cu ea, pentru ca ea sa-l iubeasca din ce in ce mai mult
am avut relatii nu multe dar de ajuns nu ma interesa sa aflu cum sa se indragosteasca de mine, ca stiu cum sa fac asta

| estera_3474 a răspuns:

Sa fie simpatik, indraznet, glumet, sa ma ia peste picior, si sa-mi zambeaska sedukator!