| Balerinuta a întrebat:

am un telefon Vodafone 555 blue si am uitat parola si nu stiu ce sa fac ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stoarce-ti creierul si aminteste-ti parola.Altfel du-te la un service.Sa le dai bani.La ce mai pui parola daca nu ti-o poti aminti?

| uninvited66 a răspuns:

Se ia un chibrit, 10 litri de benzina, ii torni pe tine cu telefonul in buzunar si voila... S-a resestat. Dai un back-up mai din urma, pana la prola, dai un factory reset sau reinstall de soft...