| anonim_4396 a întrebat:

Buna am și eu o întrebare dacă o persoană îți suge penisul mai ești virgin

Răspuns Câştigător
| Adrian7art a răspuns:

Nuu gata. odată ce sufli in pai..adio virginitate! happy

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, doar daca intri in vagin nu mai esti.

| RAY a răspuns:

Un bisexual care a facut sex cu un baiat este pe jumatate virgin?

| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru ca nu a avut loc penetrare vaginala.

| Plato a răspuns:

Da, esti tot virgin. Doar prin penetrare vaginala "dispare" virginitatea.

| ywar a răspuns:

Depinde... daca ti-o suge un baietel sau o fetita. E variabila treaba.

| Plato a răspuns (pentru ywar):

Nu, nu depinde. Fata, baiat, caine sau catea, tot virgin esti.

| Adrian7art a răspuns:

Iti dai seama că am vrut să fiu ironic..nu?
Doar nu i-ei de bună varianta asta.
trebuie să existe penetrare vaginală..anală..plus că virginitatea ti-o dă si ața aia care mă îndoiesc că ti s-a rupt..nu?

| SG1995 a răspuns (pentru Adrian7art):

Nu, tați, virginitatea nu ți -o dă "ața" numai învață băiatul prosti.

| Adrian7art a răspuns (pentru SG1995):

Am spus-o ca si variantă posibilă..nu obligatoriu
Ce prostii ti se pare că am zis?

| BravoJohn69 a răspuns:

Da evident

| gege12321v a răspuns:

Doamne, de cate ori am citit întrebarea asta!
Ca sa te dezvirginezi trebuie sa fie introdus penisul in vagin! Altfel nu e dezvirginare