| nemesisplayer a întrebat:

daca eu sunt virgin si fac sex cu persoana iubita si ii bag penisul in fund mai raman virgin?

Răspuns Câştigător
| danutza_1417 a răspuns:

Nu crezi că ar trebui să i-l bagi unde trebuie şi poate apoi în fund? laughing Trebuie să ai ceva experienţă ca să i-l bagi în fund fără să vă doară pe niciunul din voi, aşa că mai gândeşte-te ce vrei să faci.

14 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

NU. Dar alt loc nu gasesti?!

| razvan1305 a răspuns:

Chiar daca il bagi in anus sau in vagin nu mai ramai virgin

| SexyCioco a răspuns:

Eu zic ca nu da depinde si de cat de larga e ea rolling on the floor

| Georgy_7404 a răspuns:

Mai ce aveti cu baiatul lui ii e frica sa nu se dezvirgineze vrea sa ramana asa 4ever bravo rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor te controleaza tata sau manik daca esti sau nu virgin? appropo ca sa ti se rupa ata adica sa numai fii virgin trebui sa o faci cu o virgina bine ca se poate rupe si asa daca respektiva e stramta si nu te sfatuiesk sa i-o bagi in fund pentru ca nu ai experienta si in cateva cuv da daca faci sex oriunde ai baga-o numai esti virgin

| diesel94 a răspuns:

Am ras cu lacrimi laughing

| diesel94 a răspuns:

De prostia de care dai dovada laughing

| onik91 a răspuns:

Omule.indiferent unde o bagi nu o sa mai fi virgin :)) www.google.ro informeaza-te :)))

| vampirika a răspuns:

Alt loc nu gasesti?rolling on the floor esti poponar?
daca esti poponar inteleg dilema tarolling on the floor))

| cosmin_1969 a răspuns:

Fate gay frate si nu o sa mai fii virgin nicaieri

| Skyp3 a răspuns:

LoL cum sa mai ramai virgin din moment ce faci sex?!?!

| nemesisplayer explică:

Pai dac fac sex cu o fata si ii bag penisul in fund nu o sa mai fiu virgin nu?

| nemesisplayer explică:

Pai daca il bag in alta parte. trebuie prezervativ si dupa raman virgin

| nemesisplayer explică:

Si daca il bag in vagin trebuie prezervativ ca dupa...

| Oxilianu a răspuns (pentru nemesisplayer):

Mai bine da o limba si trece...laughing.