| Aliiibiiaaa a întrebat:

am si eu o intrebare. daca prietenul tau s-a terminat pe...a ta happy, cu toate ca s-a tras repede. Plus ca esti virgina, poti ramane insarcinata?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca "s-a tras repede", inseamna ca a si intrat, iar ca sa intre, trebuie sa fi fost tare = excitat = a eliminat lichid preejaculator, care te poate face mamica! Citeste aici si fuga la medic!

http://www.mayoclinic.com/health/birth-control/AN00197

| fabiola a răspuns:

Daca nu ai folosit prezervativul, tot ce se poate!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii pasa spermei daca esti tu virgina sau nu, daca a intra unde trebuia sa intre nasol pentru voi.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă NU a intrat spermă în vagin, nu rămâi însărcinată.

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns (pentru bursuc001):

Da cum vine asta Bursuc, S-a retras, s-a terminat da sunt virgină?

| bursuc001 a răspuns (pentru Azµre):

N-am idee, numai ei "ştiu" ce joculeţe practică...

| Azµre a răspuns:

O întrebare tu ai făcut în fund cumva? Adică cum s-a retras, s-a terminat și mai ești și virgină? Explică

| Aliiibiiaaa explică (pentru Azµre):

Nu a introdus'o pur si simplu se jucam niste joculete si s-a excitat f tare incat s-a terminat thinking

Răspuns utilizator avertizat
| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta eu id meu ellatuyyo69