| Andreea01234554321 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, daca s-a terminat in mine si dupa 5 zile mi-a venit menstruația la timp si ma doare foarte tare burta e posibil sa fiu insarcinata? De 2 3 zile inainte sa imi vina menstruatia simt un mare disconfort ca si cand sunt balonata (imi simt burta grea), ce inseamna? Ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Sexul cu 5 zile inainte de menstruatie NU lasa pe nimeni gravida, ca nu erai in perioada fertila.
Durerile de burta si imbalonarea sunt de la cea mananci si bei.

| sierra1 a răspuns:

" s-a terminat in mine... e posibil sa fiu insarcinata?"

ce zici de un test de sarcină? Nu online, desigur

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Goete a răspuns:

In principiu sunt sanse foarte mici sa fii insarcinata, daca s-a terminat in tine - in vagin.
Daca s-a terminat in tine - in gura sau in fund, atunci 0 sanse

| Daz01 a răspuns:

Nu cred că ești însărcinată, perioada fertilă trecuse în cazul tău. Simptomele de sarcină nu apar după 2-3 zile de la ejacularea în vagin. Fapul că stai cu gândul la chestia că a ejaculat în tine poate genera aceste stări pentru că ți le induci. Data viitoare nu mai faceți prostia asta pentru a nu mai sta cu grijă. Succes.