| daianis a întrebat:

am si eu o intrebare! am facut dragoste cu iubitul meu a doua zi dupa menstruatie. dupa calculele mele menstruatia trebiua sa-mi vina ieri pe 3 da nu mi-a venit, insa ma simt rau ma doare burta, sanii ai am tari.simptomele pe care le aveam de obicei inainte sa-mi vina menstruatia. e posibil sa fiu insarcinata? rog seriozitate.multumesc

Răspuns Câştigător
| petrutz_2262 a răspuns:

Stai linistita! nu ramai insarcinata dupa menstruatie! cu siguranta e o banala raceala, de aceea mai intarzie, si simptomele pe care le ai tu sunt normale, asa s-a speriat si prietena mea si tot acelasi lucru i-a spus si doctorul...

3 răspunsuri:
| emilia21 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, este foarte posibil sa-ti vina menstruatia.
Daca vezi ca intarzie ar fi bine sa faci si un test de sarcina, ca sa vezi care e situatia.si eventual un control ginecologic.

| theoneandonly a răspuns:

Incearca un ginecolog. E mai indicat.

| daianis explică:

Va multumesc frumos.ma-ti mai linistit.sincer nu stiu ce sa fac sunt disperatasad