| apaplata94 a întrebat:

Buna sunt noua peici si am si eu o intrebare am facut sex neprotejat dar nu s terminat in mine decat acum 2 zile iar menstruatia trebuia sa-mi vina acum o saptamana si acum a venit dar foarte putina fata de obicei si cu chiaguri mari. e posibil s fiu insarcinata? si mentionez ca de mica raceam foarte des jos si am dor si ovarele. nu pot s merg la dr va rog ajutati-maa

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ești mai mult ca sigur răcită, dar e musai să mergi la doctor ca să te tratezi. Nu este atât de îngrozitor și până la urmă este doar spre binele tău!
Take care!

| Maothecat a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor! nu exista nu pot! happy daca ti-a venit ciclu nu cred ca esti insarcinata, dar totusi mergi la un ginecolog!