| Bandrabur69 a întrebat:

Buna,Am si eu o intrebare de fapt o poveste si incerc sa gasesc raspunsuriile impreuna cu voi, Sper sa imi fi-ti de ajutor si sa nu ma criticati, Dau funda.

Deci povestea mea incepe in felul urmator. Am 17 ani, Si am o prietena buna pe care o iubesc in alt mod de a iubi o prietena, Treaba asta a pornit de la un joc adevar-provocare, A primit provocare sa ma sarute si sa ma pupe pe gat si de atunci sentimentele mele fata de ea s-au schimbat radical... Intr o seara eram eu si cu ea la balocn si imi era frig ea stind ca punctul meu slab este gatul cand m-a luat in brate ma pupa pe gat si eu de fiorul pe care il aveam am lasat-o sa ma pupe dupa toate astea am plecat de acolo am mers cu un etaj mai jos si s-a pus pe scaun si eu pe ea pentru ca nu mai era si un al 2 a scaun si tot asa imi sufla si ma pupa pe gat am lasat o pana intr-un final cand eu nu mai puteam sa rezist si m-a luat valul si am pupat o si eu pe gat si ea era in aceias stare ca a mea, eu o tot pupam si dintr o data a intors capul si ne-am sarutat. Dupa ea m-a intrebat pe mine daca realizez ce fac si eu i-am raspuns ca "Da, de ce. Tu nu?" Si ea mi-a raspuns ca "Nu" eu in momentul ala m-am ridicat dupa ea si ea s-a ridicat in picioar iar eu am luat o in brate. A doua zi am vorbit despre asta si ea a zis ca nu am facut bine si ca nu a realizat ce se intampla si ca nu intelege de ce s-a lasat dusa de val. Ea find mai mare ca mine pentru ca eu cand am inceput sa fac asta aveam 16 si ea 18. Am vorbit in fie care zi despre asta si i am explicat ca daca nu ii placea nu ma lasa. Si intre timp am continuat sa fim asa ea ma atingea in toate zonele intime si eu nu spunea ca doar ea ma face fericita pe mine si daca eu sunt e si ea. Dormeam impreuna si pur si simplu daca vorbea cu o fata sau un baiat eram geloasa pe parcurs au aparut tot felul de certuri pentru ca ea era geloasa daca voiam sa imi fac un prieten si acum de vreo 2 saptamani ia a ales sa puna stop ca fara sa vorbeasca cu mine despre asta, Am mai dormit la ea si nu stiu ma simt aiurea ca nu ma atinge sau nu ma pupa si acum de ceva timp ne vorbim odata sau 2 ori pe zi mai mult ne certam si s-a indepartat de mine nici macar o simpla prietena nu ma mai vede. Ce as putea face macar sa o fac sa tina putin la mime in cat sa nu ma lase. Ajuta ti ma!

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Ok. In situatia asta e posibil ca latura ta bisexuala sa fie mai accentuata decat a ei. E posibil ca la ea sa fii fost o simpla curiozitate sexuala iar tu sa fii ori bisexuala, ori lesbiana.
Ideea e ca nu ai cum sa o faci sa tina la tine daca la ea a fost o simpla excitare de moment sau curiozitate.

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Tu esti fata, nu?

| Bandrabur69 explică (pentru sofisis):

Da

| Bandrabur69 explică (pentru sofisis):

Pai chestia e ca ea nu stie ceea ce vrea, Adica cateodata ma vrea din ce in ce mai mult duoa ce facem ce facem, imi spune ca nu e bine ce facem si ca o sa ne oprim de tot si dupa daca ma duc la ea iar ma atinge si ma intarata ma pupa si toate cele, eu am incercat sa o refuz dar chestia e ca ea nu renunta asa usor daca isi doreste sa faca ceva cu adevarat, Au fost momente cand se gandea nu mai la mine si eu cel putin nu o mai intelegeam si pe o parte ma scarbea cand imi spumea ca ma vrea si sa ne mutam impreuna ca ea ar vrea sa fie o relatie cum trebui dar ii este frica de cosecinte.Ce sa fac sa renunt sa nu mai vorbesc cu ea sau ce sa fac? Ma gandesc nu mai la ea si cand vad ca intra pe Facebook ma simt prost pentru ca acum 3 zile i am dat block peste tot si Facebook ul la avut dezactivat si ieri la activat. Ajuta maa!

| sofisis a răspuns (pentru Bandrabur69):

Ok. In situatia asta e posibil ca latura ta bisexuala sa fie mai accentuata decat a ei. E posibil ca la ea sa fii fost o simpla curiozitate sexuala iar tu sa fii ori bisexuala, ori lesbiana.
Ideea e ca nu ai cum sa o faci sa tina la tine daca la ea a fost o simpla excitare de moment sau curiozitate.

| HazelEyes77 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ce e intre voi e mai mult decat prietenie si amandoua va doriti alt gen de relatie dar intervine nehotararea si o oarecare teama sa va asumati sentimentele. Daca iti doresti sa fii cu ea nu da i de inteles acest lucru nu te purta copilareste gen sa i dai block pe Facebook. Vorbeste deschis cu ea despre asta si clarificati va sentimentele. Nu lasati relatia asta frumoasa, indiferent de natura ei sa se destrame. Numai bine

| Bandrabur69 explică (pentru HazelEyes77):

Pai chestia e ca am incercat sa vorbesc cu ea si sa ii explic din punctul meu de vedere cum vad treburile si ea mi-a spus ca simte acelasi lucru doar ca acum de la o perioada s-a indepartat foarte mult si nu mai vorbim mai deloc nu mai sunt subiecte nu mai sunt sentimente la fel, nu mai e nimic. Eu am incercat mai degraba sa ii dau block poate asa nu m as mai gandi la ea si poate ar fi alfel, ar vedea ca nu ii mai dau atentie si nu o mai caut poate asa ma cauta ea sau nu stiu...

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Bandrabur69):

Da poate ai dreptate...ii acorzi timp sa si puna gandurile in ordine si sa si dea seama daca tine cu adevarat la tine. Daca asa stau lucrurile nu va rezista sa stea mult timp departe de tine. Doamne ajuta sa fie asa! Timpul va decide. Numai bine, iti doresc sa va impacati si sa aveti o relatie fericita!