| yutsa a întrebat:

In seara aceasta a venit o prietena la mine si vorbeam amandoua, de la o vreme i-am observat buzele carnoase si frumoase si mi-a venit sa o sarut (am avut fluturasi in stomac )doamne ce inseamna asta?! Sunt atrasa de ea? Nu sunt bisexuala asa e? (precizez ca am iubit de cativa ani si el are par lung)

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Cam esti.
intre fete puteti sa va jucati asa nitel, nu e scarbos ca intre barbati. parerea mea!

| NoName0x0 a răspuns:

NU esti bisexuala laughing) ai ramas socata de buzele ei...

| Quassaar a răspuns:

Pe mine unul, nu m-ar deranja ca iubita mea sa fie bisexuala atata timp cat sunt luat in calcul la jocurile lor erotice...hehehe

| MădălinaDinu a răspuns:

Ești bisexuală. Nu trebuie să o iei ca pe un lucru rău, până la urmă, toți suntem diferiți.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Ești bisexuală draga ai o atractie pentru acea fata asta e s-ar putea ca iubitul tau sa se bucure cand va auzi asta crede-ma laughing

| yutsa explică:

Nu e prima data cand ma simt atrasa de ea in mod sexual mi s-a mai intamplat si cand i-am prietenului meu s-a cam suparat si a zis bine ca atunci cand esti cu ea poti avea chef dar cand esti cu mine nu si m-a pus sa o chem si sa o intreb daca vrea sa o facem in 3 si am intrebat-o, bineinteleas ca a refuzat doamne. am crezut ca se va supara pe mine dar nu a facut-o..si nu vreau sa stric o prietenie din cauza asta ce sa fac sa nu mai ma simt atrasa de ea? precizez ca eu daca vreau sa fac sex cu prietenul meu si daca vrem sa ne uitam la ceva pervers inainte de asta daca nu ma uit la 2 fete nu merge treaba iar prietena mea e exact ca in fanteziile mele doar mai grasuna laughingdar nu ma deranjeaza
Ce sa ma fac doamne. ea e virgina cum sa o intreb daca vrea sa faca prostioare cu mine nu cred ca pot face asta.

| mihai69 a răspuns (pentru yutsa):

Draga mea, dacă lucrurile stau cum zici aici, înseamnă că trebuie să-ți dau o veste rea (sau... bună?): ești de fapt gay (lesbiană). Partea de bisexulaitate la tine se referă doar la acceptarea unei relații heterosexuale, dar atât timp cât dorința principală și fanteziile sunt spre același sex... mie mi-e destul de clar.
Trebuie în primul rând să te accepți pe tine așa cum ești, abia pe urmă să îți pui problema cum faci să abordezi o relație cu o altă fată.
În privința „convingerii" prietenei, nu știu - dar am auzit că s-ar fi inventat seducția! tongue Fă în așa fel încât ori să te accepte și ea așa cum ești, dacă nu (și mai bine) s-o faci să te dorească.
Baftă!

| Bluescorpion a răspuns:

Hei ador sa răspund la întrebări pe tema bisexualității 1 nu esti bisexuala daca ai fantezii cu o fatawinking accensunea hormonală pe timp îndelungata cu același partener duce la monotonie iar uneori subconștientul are de suferit pur si simplu din cauza ca nu mai esti atrasa de prietenul tau si încearcă să-ți transmită anumite semnalewinking