| bymasackru a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, eu cu iubita mea suntem impreuna de 5 luni i facema dragoste odata la 2 luni dar inainte faceam in fiecare spataman de 6 ori, acum din an in paste ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sfatosul2012 a răspuns:

Ai putea sa vezi ce nu i place poate faci ceva gresit. Trebuie sa o intrebi sa vezi ce si cum. Asta mai ales daca tu ai cerut mai des sa faceti si pe ea a cam "durut o capul". Oricum ar fi trebuie discutata aceasta problema indiferent de cauza pentru ca naste frustrari.

4 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

rolling on the floor Stai stai, sunteti impreuna de 5 luni si faceti dragoste o data la doua luni. dar inainte faceati in fiecare saptamana de 6 ori. Tu intelegi? laughing)) Sa inteleg ca in ultimile 4 luni ati facut dragoste decat de 2 ori. Si in prima luna faceati in fiecare zi cam asa inteleg eulaughing Ce sa faci, nu-i nimic de facut poate ea nu te mai iubeste...

| Roza21 a răspuns:

Poate nu esti bun si nu ii mai place te-ai gandit la asta?

| neutrino a răspuns:

Ce sa faci? Dragoste sa faci!

Răspuns utilizator avertizat