| bibisor25 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Fostul meu prieten e plecat, ne-am despartit mai demult pentru ca eu nu vraiam sa facem dragoste si in cele din urma am decis sa punem punct. el e mai mare cu ani ca mine avand 20 iar eu 16. totusi inca mai vorbim iar mie imi este dor de el. si el imi spune ca ii e dor de mine. credeti ca daca ne-am impaca ar vrea doar si in primul rand sa facem dragoste? oare ar fi mai bine sa nu ne mai impacam?

1 răspuns:
| bebin a răspuns:

Daca va impacati cu siguranta o sa o faceti dar nu cred ca e o mare problema ( doar poate pentru el ca esti de o seama cu pedeapsa: intre 5 si 15 cu suspendare pentru corupere)
Daca va e greu amandorura separat e mai bine sa fiti impreuna, dar trebuie sa ii spui ca nu te impaci cu el ca te-ai razgandit la partea cu sexul, sa stie sa nu isi faca iluzii. Daca accepta asta bine daca nu.ramaneti asa ( intre noi fie vorba, chiar daca ii spui ca nu o sa faceti si el accepta asta, pana la urma tot ti-l baga pe dezvirginel )