| Pau a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare in legatura cu o chestie.
Deci nu sunt genul de fata care cauta sa fie in centrul atentiei. Ma refer la scoala, nu caut sa ma fac vazuta de tot liceul, nu ma dau in spectacol si nu fac fite. Dar cu toate astea, multi baieti umbla dupa mine, desi eu incerc sa trec cat mai posibil neobservata. De ce se intampla lucrul acesta? happy

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Probabil ești destul de frumoasă să atragi priviri happy

| toxik a răspuns:

Pentru ca baietii te vad ca pe o fata frumoasa care arata bine.

| SarahMaria a răspuns:

Exceptand frumusetea, sa stii ca baietii ii vezi stau vorbesc glumesc cu fete fitoase insa pentru sufletul lor vor dorii mereu o fata cuminte, linistita, fara fite! Acesta este cu siguranta motivul! Tu esti mult mai speciala decat ele! Mult succes!

| benga94 a răspuns:

Pentru ca le place de tine! O persoana nu este placuta doar daca e in centrul atentiei! Conteaza comportamentul, aspectul fizic, conteaza cum gindesti, sunt multe! sper ca te-am ajutat!