| Maleena95 a întrebat:

Hei, as avea si eu o intrebare facade poate big grin de ce atunci cand merg undeva de exemplu sunt pe strada si am impresia ca toata lumea se uita la mine si sunt in centrul atentiei. Adica asa ma consider eu incerc sa scap de aceasta chestie dar nu stiu cum sa fac sad am incercat sa nu ma mai gandesc si sa mai am Imaginația aia ca lumea sar uita la mine (baieti in special) ce as putea sa fac? Va rog raspundeti-mi la aceasta intrebare ma aflu in mare dificultate sad multumesc.

Răspuns Câştigător
| puppetmaster a răspuns:

Probabil ai fobie, si mie mi se intampla cateodata...incearca sa stai cu mai multi oameni prin jur si o sa te obisnuiesti

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Semn că nu prea ieși în lume.
Crede în tine!
Pa, pa.

| shadow72 a răspuns:

Suferi de bagare in sema tu! nu se uita nimeni la tine pe strada stai linistita

| Voidwithin a răspuns:

Esti cam narcisista, intr-un sens negativ.

Răspuns utilizator avertizat
| Maleena95 explică:

Nu am fobii sau nu stiu ce ma cred prea frumoasa si din cauza asta cred ca Toti baieti se uita la mine si nah, si sunt Ieșita in lume destul de mult deci nu duc lipsa da asa am eu chestiile alea si nu stiu cum sa scap de ele vreau sa nu mai am Intesa ca cineva se uita la mine big grin vreau sfaturi nu ironi.