| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am si eu o intrebare? : In urma cu cativa ani, un baiat mi-a daruit un medalion cu jumatate de inima si jucari si atunci aproape eram un cuplu dar in scurt timp prietenii mei bagaciosi au stricat totul spunandu-i ...nu stiu acum ce simte pentru mine ...mai exista vreo sansa sa ma placa si sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| mada_9093 a răspuns:

Da eu asa cred daca nu cumva lucrul pe care l-au spus prietenii tai era prea grav. Ai putea sa ii ceri scuze sa ii spui ca iti pare rau si sa ii arati ce draguta esti si ca nu te-ai schimbat si esti aceeasi fata pe care o placea atunci

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Lol. Tu chiar crezi că un băieţel de 4-5-6 ani poate efectiv să placă o fată?!?!
Băieţii nu dezvoltă atracţie de niciun fel pentru sexul opus mai devreme de debutul pubertăţii!

| aura_1762 a răspuns:

Depinde de cat timp v-ati despartit
eu zic ca nu:d
dar bafta

| Carnatel a răspuns:

Daca a spus nu in trecut eu nu cred intreaba-l

| Mozambic19 a răspuns:

Eram copii...la gradinita

| Mozambic19 a răspuns:

Nu l-am rugat eu sa-mi dea jucarii a facut-o pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai probe sai arati ca acei bagaciosi prieteni deai tai au stricat jucariile