| pirla a întrebat:

Am si eu o intrebare.La prima intalnire baietii vor sa sarute fata sau mai asteapta pana pe la urmatoarele?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ar fi posibil, ei ar saruta-o pana la prima intalnire.

| Mussette a răspuns:

Dca te place, vrea sa te sarute de la prima intalnire. Depinde cum decurge intalnirea. Uni saruta din prima, alti asteapta dupa cateva intalniri. Daca vrei sa fi sarutata si ii dai si impulsul de a te saruta, nu cred ca va mai sta mult pe ganduri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza, cei mai multi vor indiferent ca este vorba de prima ori a 7-a intalnire.
Probabil ca ai fi dorit sa fii sarutata, putea-i sa-i dai un motiv intemeiat, un gest impresionant pentreu e, stati aproape unul de altul, inchide ochii si restul vine de la sine, lasa rusinea, e ceva omenesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-i fustangiu te va saruta cu siguranta.
Daca-i serios si vrea o relatie bazata pe idealuri platonice va astepta pana va fi momentul potrivit.
Daca-i mormoloc va astepta mai mult de cat e cazul.

| stark47 a răspuns:

Daca rabdarea e o virtute...eu nu o am.
da eu incerc daca atmosfera permite...de cele mai multe ori o fac eu in asa fel.
eu nu cred ca timpul cu o anumita persoana inseamna ca ai sau ca nu ai voie sa faci anumite chestii.
ok, suntem de 2 zile impreuna si tu esti la mine acasa si incepem sa ne sarutam si evident ne excitam...ce am sa fac? am sa ma opresc doar pentru ca nu avem 2 saptamani sau stiu eu cat impreuna?! nups, eu nu fac asa ceva

| ShadoWCrist a răspuns:

Mai degraba la a doua. big grin

| dana12848 a răspuns:

La prima va cunosteti...ar fi mai bine ca l-a douatongue

| AlexandraCris a răspuns:

Draga mea... Băieţii din ziua de azi nu mai sunt cum au fost. Unii dintre ei vor doar să întreţină relaţii sexuale cu tine. Foarte puţini sunt cei care vor o relaţie serioasă. Şi da, majoritatea te-ar săruta de la prima întâlnire. Mai sunt şi mai timizi care mai aşteaptă până la a doua întâlnire sau până câd consideră că amândoi sunteţi pregătiţi pentru asta. Dar mai rar băieţi de genul ăsta.

| AnonimaAntonia a răspuns:

Nu ne place sa fim sarutate de la prima intanire

| mariasweet123 a răspuns:

Da dar dacă nu apuca la prima întâlnire o va face la am și tot așa. ..Bafta:*
Fundita?

| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

De dinainte sa o cunoasca