| Victoria18 a întrebat:

Sa lasi pe cineva sa te sarute de la prima intalnire?(sau orice apropiere sexuala)

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te atrage puternic, de ce nu? si asa se promoveaza curvia in ziua de azi, femei moderna numa la banii i sta capul si la curvit

| Freya1 a răspuns:

Sa faci sex nu cred ca e foarte ok dar un sarut daca il simt sa il oferi sau primesti nu este nimic iesit din comun.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

E ca si cum ai fii făcut-o cu un necunoscut. Acu serios cât de multe poti sa aflii despre cineva la prima întâlnire. Plus ca dacă se baga asa de tare pe sărutări si apropieri sexuale iti cam poti da seama ce fel de persoana este si dacă e mai bine sa suni poliția ori să refuzi sa te mai vezi cu el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca stii bancul ala... dar mai bine te impiediciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intamplã cu oricine Persoane daca este atractie foarte mare, desi eu nu as Saruta o fata de la prima intalnire, Nu as face nici Avansuri sexuale daca nu acceta sã vina la mine, daca vine vorba de avansuri sexuale alea se fac in pat nu in masini sau public este scarbos.
Acum mai sunt multi care eticheteaza femeia "curva" dacã face asa ceva, dar e perfect normal daca te atrage din prima.

Răspuns utilizator avertizat
| Jonas94 a răspuns:

Da, sărutul de la prima întâlnire este foarte ok.
Este garanția faptului că l-ai/te-a plăcut și că doriți amândoi să mergeți mai departe.
Cu sexul în schimb, mai bine aștepți un pic, ca relația să prindă coajă, bineînțeles, pe parcurs poți să-i spui că ești virgină.

| Silwian a răspuns:

In ziua de azi sexul este de la prima inatlinire si tu spui ca. sarutul!?

| GrungyCacti a răspuns:

E cea mai mare greseala pe care poti sa o faci. Nu vad cum ai putea sa simti ceva.