| mihaela_7474 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai aiurea, ca sa zic asa.
Imi place de un baiat, suntem intr'a 10 dar nu in aceiasi clasa si ma inteleg bine cu doua colege de'ale lui. Cateodata (nu stiu daca am scris corect) se uita si el la mine, dar mna...mai rar. Cand este el in preajma eu zambesc sau ma fac, ca vorbesc cu cineva. De un timp si el face la fel. Eu, observandu'l de mai mult timp, am vazut ca inainte nu zambea, nu nimica.
Acum intrebarea: ce inseamna toate astea? Cum as putea sa ii pastrez interesul fata de mine si sa ii dau de inteles ca si eu il plac? (daca se dovedeste ca si lui ii place de mine, evident).
Scuze daca v'am plictisit.
Multumesc :*:*
Dau funda.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nui problema nu mai plictisitwinking trebuie sa ii vorbesti in persoana asa rezolvi misterul amoros

| Lora a răspuns:

Dacatu esti papusa din avatar atunci jos palaria si nu cred ca ar exista vreun baiat caruia sa nu ii placa de tine asa ca:tupeu fato pentru a castiga ceea ce-ti doresti!

| ioana16 a răspuns:

Mmm, pai ar fi o idee buna sa va cunoasteti mai bine. ati putea vb pe mess, prin msg, iesiti undeva. vei descoperi ce fel de om este si poate ajungeti la ceva. incearca sa-l ti mai mult timp pe jar totusi. nu te lasa din prima. poate iese ceva frumos. sper ca am fost de ajutor big hug succes