| mihaela_7474 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai aiurea, ca sa zic asa.
Imi place de un baiat, suntem intr'a 10 dar nu in aceiasi clasa si ma inteleg bine cu doua colege de'ale lui. Cateodata (nu stiu daca am scris corect) se uita si el la mine, dar mna...mai rar. Cand este el in preajma eu zambesc sau ma fac, ca vorbesc cu cineva. De un timp si el face la fel. Eu, observandu'l de mai mult timp, am vazut ca inainte nu zambea, nu nimica.
Acum intrebarea: ce inseamna toate astea? Cum as putea sa ii pastrez interesul fata de mine si sa ii dau de inteles ca si eu il plac? (daca se dovedeste ca si lui ii place de mine, evedent.
Scuze daca v'am plictisit.
Multumesc :*:*
Dau funda.
Pa, pa.

1 răspuns:
| isabella_1263 a răspuns:

Sincer, incearca, intra in discutie cu el, bla bla, poate va auziti pe un mess, tel, cine stie sau daca esti mai indrazneata de fel saruta-l, baga-l in seama. Poate e mai timid.