| mihaela_7474 a întrebat:

Imi place de un baiat. Suntem intr'a 10-a dar nu in aceiasi clasa. Ma inteleg bine cu doua fete de la el din clasa. Ei nu sunt din aceiasi localitate cu mine. As vrea sa ajung sa vorbesc cu el, cum as putea? Ce sa fac? Sa le spun colegelor lui ca imi place de el? El este genul de baiat de gasca, de cartier, putin mai smecher, independent, etc, dar totul intr'un mod adorabil:X Nu stiu exact cum gandeste pentru ca nici nu am vorbit cu el. Cert este ca de cele mai multe ori cand este el prin preajma eu zambesc si ma fac ca vorbesc cu colegii mei. Atunci si el face la fel. Cred ca m-am observat, de aia zambeste si el, nu neaparat se uita la mine dar se uita in directia unde sunt eu. Ce inseamna asta?
Va rog mult un sfat, parere, ceva.
Scuze daca v'am plictisit cu detaliite.
Multumesc.
Dau funda:*:*

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai de ce s ale spui colegilor lui? mai bine ii spui lui ca iti place de el dar nu sa il iei direct:*

si cred ca si el te place daca se uita in directia unde esti tu si iti zambeste sti speranta moare ultimasmugincearca sa vezi:*

bafta:*

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei la inceput incearca sa te pretenesti cu el si vb asa si pe messs si la tel si pana o sa vina timpu o sa poti sa ii zici succes pup:*::**

| snowflake a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna sa spui colegelor sent tale pentru el happy. ar putea interpreta altfel, si sti cum e : o vorba care circula.
astepta, cu rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu zic sa margi la el si sa-i spui ca il placi...