| andreeahelp a întrebat:

Buna!

Am si eu o intrebare mai delicata, in ultima zi de menstruatie daca si-a dat drumu in mine poti ramane insarcinata?

Credeti ca este nevoie sa imi cumpar o pastila de a doua zi?

Multumesc

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Şansele sunt mici, însă nu inexistente! Nu este recomandat să apelezi mereu la contracepţia de urgenţă (pastila de a II-a zi), aceasta se ia maxim de două ori pe an! Dar ca să scapi de orice grijă, ar fi mai bine să o iei şi să ai grijă de acum în colo!
Folosiţi prezervativ, nu poţi şti când te trezeşti cu o BTS sau o sarcină nedorită!
Baftă!

| alina_1454 a răspuns:

Din cate stiu eu da poti ramane insarcinatasad bafta!

| obsercvayr a răspuns:

Ce si-a dat drumu in tinelaughing cretin **** nazist imposibil dai fata papuci n-are rost faceti dracu cu prezervative daca nu stiti sa va ****tii!

| Kidd_6010 a răspuns:

Da ar trebui sa cumperiwinking