| popgheorghe a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete: De ce unele fete cand danseaza cu noi (baietii) la party-uri, ne lovesc cu genunchiul fix sub centura (la testicule)?

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exista un principiu care guverneaza Universul in care traim - orice cauza are si un efect, sau, in cazul adus in discutie de tine, orice efect are o anumita cauza. Poate ca si tu ai pus mina sau altceva pe unde nu trebuie, altfel nu exista o explicatie concreta pentru un asemenea gest. happy

| Violleta2022 a răspuns:

O fac din neatentie, pentru ca nu constientizeaza cat se destrabaleaza in momentul dansului si din greseala te pot lovii. cam acelasi lucur se intampla si cu baietii mai tampitei, care alearga fetele prin clasa ca sa le atinga pe sani, dureros la fel ca si lovitura in testicule, daca nu stiai.
Dar stai cuminte, nu toate fetele sunt proaste!

| popgheorghe explică (pentru Violleta2022):

Inclin sa cred ca ai dreptate.

| neutrino a răspuns:

Personal nu am avut parte de un asemenea tratament, dar este posibil ca o fata sa reactioneze asa, daca nu-ti vezi civilizat de dans.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca pana acolo ajung cu genunchii si vor sa te atentioneze ca vor o relatie cu tine.

| Winddd a răspuns:

Vor să îi simtă mai bine.

| popgheorghe explică:

Este adevarat ca unele fete procedeaza asa doar pentru amuzament?