| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare: De ce unele fete cand danseaza cu un baiat il lovesc fix... sub centura?

7 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Exista fete care fac asa ceva? laughing Poate cauta atentie. Oricum, ciudat.

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Da, si nu doar una laughing

| Mayar a răspuns:

Nu il lovesc ele de nebune. Reactioneaza la ceva ce a zis/facut baiatul, evident! Peste tot exista cauza si efect! Nu doar efect.

| anonim_4396 explică (pentru Mayar):

De cele mai multe ori cred ca ele fac asta doar pentru simplul lor amuzament laughing

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Avand in vedere ca suntem oameni cu rationament, iar femeile care fac asta nu sunt iesite din sanatoriu, raspunsul tau e la bascau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo se afla chakra radacinii responsabila, printre altele, si cu somnolenta. Daca mergi la dans, e bine sa dansezi, nu sa dormi.
Ti-o activeaza, cand te loveste.

| Johny_George_1997 a răspuns:

De obicei cand se intampla asta baiaetii incearca sa atinga fetele cu mana pe la spate pe la fund sau gen prin locuri nepermise. si fata profita ca e zona libera si ataca. simplu. ai patit si nu stii dc ai luat-o? vezi la banchetu urmator cand il ai coboara intai incet cu mana si daca vezi ca devine incomoda pune mana inapoi pe spate. si o sa fii ok...sa speram...laughingfunda?