| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. De ce unele fete ii lovesc din senin pe baieti sub centura?

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

De golance.

| ShaOfHatred a răspuns:

Modelul nou de baiat pare fata, modelul nou de fata s-ar putea sa-l bata.
Asa e generatia asta. Fete baietoase.Nu-s eu mai presus dar nu zic doua cuvinte si flegma, sau mai multe chestii care definesc fetele de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din senin, nu. Avem un motiv anume. E singurul lucru pe care il putem face ca sa doboram un baiat(nu vorbesc in numele sportivelor) laughing.

Întrebări recente