| anonim_4396 a întrebat:

de ce lovesc unele fete ii lovesc pe baieti in testicule doar pentru simplul lor amuzament?

Răspuns Câştigător
| jewnina a răspuns:

Probabil pentru ca de fapt ar vrea sa vada cum sunt la atingere si e singurul mod d a lua contact cu ele laughing))

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De proaste ce sunt.Nu cred ca le-ar place si lor sa fie lovite intr-un loc sensibil.

| RAY a răspuns:

Eu de unde sa stiu, nici daca as fi fata nu as sti, intrebarale ca o fata normala la cap nu face asa ceva fara motiv, daca esti nesimtit o meriti

Răspuns utilizator avertizat