| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*.am si eu o intrebare pentru fetele care au facut deja sex.ce conteaza mai mult? lungimea sau grosimea?

Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Prietene Asculta la mine Ca am experienta de viata... Sa nu mai pui niciodata o astfel de intrebare pentru ca iti garantez ca o pui de pomana In Veci vreo fata nu va recunoaste ce si cum isi doreste! Groase subtiri lungi mici ...Nu conteaza cel mai mult conteaza sa le faci fericite indiferent cit esti de dotat ok? sunt fete si fete unele isi doresc ceva altele altceva si tot asa fiecare cu gusturile si preferintele ei ok?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sentimentul si tehnica inspirata de acesta...happy

| Azµre a răspuns:

Niciuna nici alta...
Un penis între 11 Cm și 14 Cm este ideal pentru orice femeie. Mai mare de 14-15 poate provoca durere iar mai mic de 11 cm, mai putină plăcere dar și acolo exista poziții în care te poți simți bine. Iar cu grosimea, îți zic eu cu cât e mai groasă cu atât mai multă bătaie de cap. Întra greu, preludiu mult mai lung și așa mai departe.

| Jardelin a răspuns:

Cred ca stii raspunsul...

| Bivolu69c a răspuns:

Eu o am de 16-17cm lungime si 14 cm grosime si mi se pare cam mica in grosime as vrea putin mai groasa dar nu mai creste sad

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Nu conteaza lungimea si nici grosimea! Ideea e sa iubesti persoana cu care o faci! Si sa stie el sa ****! Poate sa o aiba cea mai mare din lume daca nu stie cum sa ****

| Sorinadulce a răspuns:

Mai intai spune ce varsta ai? apoi pentru inceput pot sa-ti spun ca, conteaza mai intai de toate dragostea.