| VrRos52 a întrebat:

Conteaza lungimea penisului sau grosimea?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Conteaza sa stii ce faci cu lungimea si grosimea pe care le ai.
O femeie are nevoie de afectiune fizica, confort psihic si suport emotional total, nu de un mare numar de centimetri.

| mgtow a răspuns:

Chinezii satisfac femeile cu marimea unui deget mic, nu prea conteaza, pentru ex prostituate da cum sant obisnuite asa, nu le convine una mica

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ambele sunt primordiale pentru placere

| Violleta2022 a răspuns:

Ambele

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Goete a răspuns:

Si una si alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele in egala masura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează și grosimea portofelului

| Green66 a răspuns:

Fetele/femeile care spun că nu contează mint, barbatii/băieții care susțin asta încearcă să se mintă singuri. straight face

| Aditu94 a răspuns:

Nici una, nici cealalta..conteaza sa stii sa iti faci treaba cu "scula" din dotare..conteaza sa ai tehnica.

| Daz01 a răspuns:

Contează ca dimensiunile penisului (lungimea și grosimea) să fie similare cu dimensiunile vaginului. Succes.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Da, groasa si lunga boss

| UnulSimplu312 a răspuns:

Grosimeaa normall

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Ambele dar mai mult cat ai pe card

| Ultraviolet99 a răspuns:

Nu

| vaneznegricusulita a răspuns:

Doar cat de vie e femeia conteaza sa stii