| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, poate ma puteti ajuta cu un sfat.
Am iesit cu un baiat de 2 ori pana acum. problema el ca el nu suna, doar eu il sun. Dupa prima intalnire, am stat 3 zile si nu a sunat. L-am cautat eu, i-am trimis un mesaj si i-am propus sa iesim sa vad daca accepta. a acceptat, cand ne-am intalnit m-a intrebat de ce am stat 3 zile fara sal sun...am ramas uimita, i-am spus ca nu am avut timp, in fine voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| SarcasmBoy a răspuns:

E o regula? daca te intereseaza o persoana o cauti indiferent cine o face, barbatul sau femeia!

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai ramas uimita si n-ai mai avut prezenta de spirit sa-l intrebi de ce n-a sunat el!
Intelegi,sper, ca in relatia asta tu va trebui sa le faci pe toate, daca nu lamuresti lucrurile cu el.
Invita-l si a treia oara si spune-i ca te astepti sa faca ceea ce se presupune ca ar trebui sa faca un baiat!
A gasit cea mai buna scuza, de fapt, ca nu te-a sunat el pe tine!
laughing
Ai de-a face cu un baiat foarte istet sau foarte timid...dar eu cred ca nu e timiditate asta!

| neutrino a răspuns:

Deja baiatul nu mai este interesat.

| Alcyon a răspuns:

Sincer, nu cred ca-i interesat de tine. Daca era, te-ar fi sunat a doua zi.

| Madayna a răspuns:

Daca era interesat de tine, el te suna primul si nu dupa 3 zile, nu cred ca e atras de tine si poate nu stie cum sa-ti zica ca sa nu te superi.

| corhaz a răspuns:

Ori i timid ori isi bate joc. normal el trebuia sa te sune.

| SarcasmBoy a răspuns (pentru corhaz):

E o regula? daca te intereseaza o persoana o cauti indiferent cine o face, barbatul sau femeia!

| Everestcompany a răspuns:

Cumpara-i o cartela, si activeaza-i o oferta cu minute.

| veronel16 a răspuns:

Cauta altul. Tipul e dubios.