| DedeMnY a întrebat:

Am nevoie de un sfat!
E vorba despre un baiat, are 18 ani, eu am 15..Am iesit la o intalnire acum cateva luni iar in vara aceasta ma suna suna zilnic sa ma cheme afara la ore mai anormale(2, 3,5,6 dimineata), mi-a supus ca stie ca nu voi iesi afara dar o sa continue sa ma sune!
Acum cateva zile m-a sunat pe la 6 dimineata si m-a intrebat daca pot sa ne vedem macar 10 minute inainte de scoala, eu am acceptat si ne-am vazut! Dar am stat mai mult de 10 minute, si in timpul acela ma saruta pe obraz, gat, frunte, a incercat sa ma sarute si pe buze si dupa ce am mai vorbit mi-a spus ca nu e obisnuit sa fie refuzat ca el e obisnuit sa i se ofere totul "pe tava"laughing si ca ii convine ca l-am refuzat din prima ca ii sunt mai speciala si diferita de celelalte si ca ma place( mi-a zis de cateva ori)! Ne-am imbratisat, am mai vorbit, iar dupa 30 de minute sau mai mult eu am plecat la scoala!
Acum nu stiu ce sa mai cred. ma ajutati, va rog? Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| g4mma a răspuns:

Ce texte tampite mai are.Lasa-l naibi, e varza.

| Swordsman a răspuns:

laughing Stiu ca nu o sa te lasi de joaca asta, dar crede-ma, nu iti face prea bine. Ai alte prioritati, baietii mari vor alte lucruri, mai ales unul care umbla pe la tine pe la poarta ca psihopatul pe la 2, 3, 5 noaptea.

| Alinutza200 a răspuns:

Sincer dupa ce ai povestit tu e doar un joculet pe care il joaca baieti ca sa ''te ademeneasca'' sa zic asa dar sa nu ai incredere in el iti zic sincer cum am avut eu intr-o seara si apoi a 2 zi l-am vazut in bratele alteia. Trist dar adevarat asa sunt baieti uniiiii! Sper sa te ajut si sa iti deschid ochii inainte sa fie pre tarziu!