| PrYnTzZeSicCa a întrebat:

happy Am si eu o intrebare. Poti ramane insarcinata de la primul contact sexual!? (neprotejat bineinteles) happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da!
Nu are importanta ca e primul contact sexual, himenul nu are proprietati contraceptive.
Protejeaza-te!

13 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Normal!happy

| SoulReaver a răspuns:

Bineinteles happy

| PrYnTzZeSicCa explică (pentru SoulReaver):

Chiar daca nu esti in perioada fertila? Nu cred happy App.baietsi Majoritatea presupun ca nu faceti permanent protejathappy. spuneti-mi daca stiti.cand e perioada perfecta pentru a face dragoste neprotejat fara sa ramai insarcinata?winking Intreb baietii doar pentru ca voi stiti laughing Cand si cum sa actionati blushing

| SoulReaver a răspuns:

Da fetelor exista o perioada dar probabilitatea de a nimeri aceea perioada este destul de mica... deci risc tot exista happy

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Desigur ca poti. Asta in cazul in care isi da drumul in tine.

| AndreiDoMino a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si inca cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal

| beki13 a răspuns:

Da

| coco64 a răspuns:

Da poti! Depinde cand ai facut-o.Ca daca erai in perioada fertila, adica la mijlocul lunii da, e posibil sa ramai. daca erai inainte cu 3 zile de cilcu sau dupa ciclu nu, nu ramai

| PrYnTzZeSicCa explică (pentru coco64):

Nu am facut`o! Am 14 ani, era doar o intrebare, vroiam sa stiu de la o persoana mai experimentata sa zic asa laughing Tnx :*

| PrYnTzZeSicCa explică:

Stiu ca este o perioada in care poti intretine relatii sexuale neprotejate, fara a ramane insarcinata! Corect?