| eℓℓα a întrebat:

Ok deci in weekendul acesta e ziua unui prieten la ziua lui vine cumnatul lui foarte dragut >:" si vreau sa ma obsserve tin sa mentionez ca ii place de prietena mea straight face dar ei nu-i place de el. Pot sa fac cumva sa ma observe si pe mine, din cate stiu a zis ca ma place ca amica happy pot sa fac cumva sa fie ceva mai mult?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Adica, e iubitul surorii prietenului tau?

| marian123 a răspuns:

Vb cu el pur si simplu discuta chestii si dai de inteles ca iti place de el ca anumiti baieti nu isi dau seama cand o fata ii place e si cazul meulaughing deci in asa fel incat sa fii explicita

| eℓℓα explică:

Nu, e fratele baiatului care e cu sora lu prietenu meu