| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am si eu o intrebare si suna cam asa :
Diferenta dintre mine si prietenul meu este de 3 ani si cateva luni.
Dar ne cunoastem de mici copilasilove struck.
Imi aduc aminte cand eram mici mici el fiind mai mare ma apara si avea grija de mine, ma chema pe la el sa ne juqam pe calculator cu alti prieteni si faze din acestea. In urma cu 3 luni am inceput o relatie. Haideti sa va spun si varstele noastre eu am 13 ani. ceea ce o sa va para ciudat in ce voi scrie mai incolo si el 17 impliniti de cateva zile.
El m-a prezentat ca si prietena sa mamei lui, tatal lui stiindu-ma deja. Si mama sa ma stia, stia si ca avem o relatie, dar ma adus la el acasa am vorbit cu mama lui ne intelegem suuuper`.
Stati linistiti nu s. a intamplat nimic. Dupa discutia cu mama lui care ne. a incurajat sa mergem inainte pentru ca ne intelegem foarte bine, am mai chemat niste prieteni comuni 2 baieti si o fata: prietena mea cea mai buna cu prietenul ei si prietenul iubitului meu cel mai bun, toate bune si frumoase, ne.am jucat pe calculator, am ascultat muzica, am vorbit o zi superba pana cand s. a lasat seara pe la 22 si eu am plecathappy. Iar pe la 23 cand am ajuns acasa am vorbit pe messenger, si am aflat ca prietenul lui cel mai bun si prieten f bun cu mine are o cantare. eu am vazut ca el nu ma invinta si am faqut eu >pasul`8- cand mi. a luat pana sa spun fiind fata sunt mai rusinoasa eu de fel. si el a spus asta asteptam sa. ti vad curajullaughing si eu spus >heiiitongue si el a zis bine mergemhappy atunci mi. a crescut inimalaughing si am zis ok vorbim miercuri. Miercuri fiind ziua in care este spectacolul.
Eu nu stiu in ce sa ma imbrac. eu spuneam un tricou blugi si tenesi voi ce parere aveti?
Si inca o intrebare cu dusul la el acasa si prezentarea parintilor in cazul in care si mama mea stie de noi care este parerea voastra?
multumesc si cel mai bine argumentat raspuns primeste fundahappy
Pa-pa

3 răspunsuri:
| bianka93 a răspuns:

E oki sa te imbraki asa e o tinuta destul de coollhappypai daca stie si mama ta de voi e si mai oki.ca nu aveti absolut nimic de askuns nici unul din voitongue

| Biby a răspuns:

Buna! Este foarte ok tinuta. Dar mi se pare putin cam sport, dar este ok.Este bine daca stie de voi.

| Lluvia_3263 a răspuns:

Tinuta m-i se pare potrivita.

Daca parintii lui stiu este foarte bine. daca stiu si ai tai este excelent. Mai ales daca nu se opun relatiei. Sincer eu nu ma opun nici unei relatii din cauza varstei. Si eu am tot 13 ani si persoana pe care o iubesc 16 deci nu vad nici o problema in asta. Sper sa va tina :*