| fantasy01 a întrebat:

Hey. Am nevoie de un pic de ajutor :d.

Am o prietena foarte buna, Ioana, ea.cel mai bun prieten al ei il cheama George :d.

Ea i.a povestit multe lucruri despre mine lui, apoi intr.o zi m.a bagat la friends pe fb si am vorbit un pic, afland ca sta langa blocul meu.

Urmatoarea zi, Ioana m.a intrebat daca vreau sa ies cu ei 2 afara pentru ca George abia asteapta sa ma cunoasca.

Na, am iesit, am glumit, totul ok

Are 15 ani jumate :d. Eu avand aproape 14

Miercuri, m.am intalnit cu el.

Joi, iarasi m.am intalnit q el.

Si vineri, am iesit cu el si cu ioana afara, si iarasi am ras mai mult si ne.am distrat.

Astazi, sambata, m.a sunat, avea nr meu de la ioana, si m.a intrebat ce fac..am vb un pic. Apoi am iesit afara ..si m.am intalnit q el. M.a salutat, el fiind cu prieteni lui.

De vreo 3 ori m.am intalnit q el si de fiecare data ne.am salutat ..prieteni lui tot strigand dupa mine

Apoi, am vorbit cu ioana la telefon. Tocmai ce a terminat de vorbit cu george.a zis ca in timp ce vorbea q el la tell, a zis un prieten de al lui " mai, las-o pe ioana ca tu esti innebunit dupa karina ". Karina ma cheama :d.

Aziiii, fiind, luni. Ne.am intalnit si a venit la blocul meu si na chatterbox.
Iesind apoi cu prietena noastra comuna..am auzit ca de fiecare data cand ea zice ceva de mine, el mereu se "retrage". Sau merge in spate. A zis ca la cat de bine il cunoaste, ar putea jura ca e indragostit de mine >:".

Ceva idei?laughing. Cum sa il "cuceresc"?
Chestia e ca.el daca place pe cineva, ascunde asta sigh ..si na.
Vreo idee?:d

Dau funda :**

5 răspunsuri:
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Nu cumva sa mai postat asa ceva ieri sau alalta ieri?

| fantasy01 explică (pentru laptelaperfuzii01):

Ba da.dar vreau mai multe raspunsuri!

| AriannaAri a răspuns:

Mai ai de gand sa postezi aceasta intrebare de o gramada de ori?
Esti stresanta.

| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns:

Daca ti la prietena tha mai bine nu a ma esi cu tipu asta
funa?