| Bya_9647 a întrebat:

Buna
Am si eu o intrebare si suna cam asa :
Diferenta dintre mine si prietenul meu este de 3 ani si cateva luni.
Dar ne cunoastem de mici copilasi.
Imi aduc aminte cand eram mici mici el fiind mai mare ma apara si avea grija de mine, ma chema pe la el sa ne juqam pe calculator cu alti prieteni si faze din acestea. In urma cu 3 luni am inceput o relatie. Haideti sa va spun si varstele noastre eu am 13 ani. ceea ce o sa va para ciudat in ce voi scrie mai incolo si el 17 impliniti de cateva zile.
El m-a prezentat ca si prietena sa mamei lui, tatal lui stiindu-ma deja. Si mama sa ma stia, stia si ca avem o relatie, dar ma adus la el acasa am vorbit cu mama lui ne intelegem suuuper`.
Stati linistiti nu s. a intamplat nimic. Dupa discutia cu mama lui care ne. a incurajat sa mergem inainte pentru ca ne intelegem foarte bine, am mai chemat niste prieteni comuni 2 baieti si o fata: prietena mea cea mai buna cu prietenul ei si prietenul iubitului meu cel mai bun, toate bune si frumoase, ne.am jucat pe calculator, am ascultat muzica, am vorbit o zi superba pana cand s. a lasat seara pe la 22 si eu am plecathappy. Iar pe la 23 cand am ajuns acasa am vorbit pe messenger, si am aflat ca prietenul lui cel mai bun si prieten f bun cu mine are o cantare. eu am vazut ca el nu ma invinta si am faqut eu >pasul`8- cand mi. a luat pana sa spun fiind fata sunt mai rusinoasa eu de fel. si el a spus asta asteptam sa. ti vad curajullaughing si eu spus >heiiitongue si el a zis bine mergemhappy atunci mi. a crescut inimalaughing si am zis ok vorbim miercuri. Miercuri fiind ziua in care este spectacolul.
Eu nu stiu in ce sa ma imbrac. eu spuneam un tricou blugi si tenesi voi ce parere aveti?
Si inca o intrebare cu dusul la el acasa si prezentarea parintilor in cazul in care si mama mea stie de noi care este parerea voastra?
multumesc si cel mai bine argumentat raspuns primeste fundahappy
Pa-pa

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Foarte dragut, e bine cum vrei tu sa te imbraci. O zi buna!

| raresica a răspuns:

O imbracaminte cat mai normala, nu iesi in evidenta, la o adica nu e un mare eveniment. Un tricou cu blugi si tenesi ar fi Ok. In legatura cu dusul, mmm destul de ciudat. Adica nu ca nu ar fi ok fata de parintii si restul dar, nu mai bine faci dus acasa, te simti si mai comod si mai in siguranta, daca tot ai zis ca nu s-a intamplat nimic. Ok te las, sper ca sfatul meu sa te ajute!

| skyzoo a răspuns:

Si eu si fostul meu prieten avem aceleasi varste ca voi. iar faptul ca ii cunosti familia, ca iti cunoaste familia si ca a vrut ca el sa te prezinte ca iubita lui inseamna ca te iubeste.este foarte bine daca parintii sunt de acord, asa nu o sa aveti niciun stres din punctul asta de vedere.
si.ca imbracaminte imbraca-te cu ceva in care sa te simti bine, ceva cu care sa nu iesi neaparat in evidenta.blugi,un tricou si tenesi zic ca e ok.