| raluca_4312 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare si vreau raspunsuri serioase. Poti ramane insarcinata daca esti pe stop >dar nu este regulat< si ai folosit prezervativ?

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca nu s-a rupt prezervativu.sigur nu!

| Stefania a răspuns:

Buna!

Nu, nu poti ramane insarcinata, daca folosesti prezervativ sau iei pastilehappy

| 80Cris a răspuns:

Daca ai folosit prezervativ de fiecare data si acesta nu era deteriorat, rupt... nu ramai insarcinata.

| Fetita a răspuns:

Pai din moment ce ai facut cu prezervativ zi-mi si mie cum ajung spermatozoizii aia la tine in burtica? Nu, nu ai cum sa ramai insarcinata daca te-ai protejat.

| mygirl_the_best a răspuns:

Daca nu s-a rupt prezervativu nuuuuuuuu daca da... dar sigur nu

| Pissi_5873 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata din momentul c ai folosit prezervativ`;;].

Poi poate ai o dereglare in legatura cu Stop`ul.; d

Sper ca tsi-am fost d ajutor`;;].

Take care`>; d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu, e perioada cea mai nefertila, si daca ai folosit si prezervativ sigur nuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu,e perioada cea mai nefertila,si daca ai folosit si prezervativ sigur nuuuuu