| anutza1991 a întrebat:

am si eu o intrebare! spre ex barbatul a avut un numar si-a dat drumul si sa zicem ca dupa o jumatate de ora o face iar cu prietena lui! intrebarea mea este daca exista posibilitatea ca sai mai ramana sperma din contactul anterior cu toate ca sa sters? msss

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca sa se asigure ca nu mai ramane sperma, trebuie sa urineze si sa se spele cu multa apa si sapun pe penis (bine, cu decalotare completa) si pe scrot. Numai stergandu-se ramane multa sperma, mai ales pe uretra.

| VodkaCoca a răspuns:

Pai prietenul meu, se spala dupa fiecare numar cum ii spui tu, si eu la fel, in primul rand pentru ca asa e igienic, si in al 2'lea cum sa nu se spele dupa un numar, eu fac cam 9 pe seara cu el laughing) ar fi culmea sa nu se spele.

| valThina a răspuns:

Da poate. p uretra.si la excitatie aceasta sa s elimine.asa am citit si eu.si xcum lichidul pre-ejaculator poate impinge sperma (asta daca nu urineaza inainte si s spala)

| alessyca a răspuns:

Da

| costymaximus a răspuns:

Daca nu se spala ii ramane, binenteles! Dar cum sa nu se spele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa se spele de 100 de ori, pana nu urineaza o sa aiba!