| diana_7644 a întrebat:

am si eu o intrebare...stopul imi vine in ziua de luni si tine pana miercuri... Miercuri seara am facut dragoste si el nu a ejacuat inauntru...mentionez ca iau si anticonceptionale.Sunt sanse sa fiu ramas insarcinata? :-s

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Daca iei anticonceptionalele in mod corect si nu sari peste zile, nu ai de ce sa iti faci griji. Sper ca v-ati facut si testele pentru infectii cu transmitere sexuala si sunteti ok. Altfel, nu esti protejata de eventuale infectii decat de prezervativ.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji. Nu ai ramas insarcinata.

| Viuvi a răspuns:

Daca nu a ejaculat si mai ales ca iei si anticonceptionale...sunt slabe sanse. Fa un test de sarcina...asta va clarifica totul!
Succes!

| carmen_5231 a răspuns:

Nu sunt sanse.