| AnAndrey1994 a întrebat:

Azi seara am facut dragoste cu prietena mea protejat! Cand am ejacuat am ejacuat in prezervativ stiu sigur! Si cand mi-am sos penisul l-am scos fara prezervativ! Mentionez ca capatul la prezervativ era afara nu a intrat ca sa se scurca inauntru! Mentionez ca am facut pozitia catelusa! Intrebarea mea este ca poate sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Nu ramane insarcinata daca v-ati protejat, problema e sa nu se fi rupt prezervativul.Dar ca sa fiti mai siguri spune-i sa isi ia un test de sarcina Surecheck este cel mai bun test si data viitoare fiti mai precauti.Bafta!

7 răspunsuri:
| MeandYou123 a răspuns:

Daca te-ai protejat, e totul ok.Stai linistit.

| rakuuu a răspuns:

Ba copii napi...straight face femeia o singura zi pe luna poate sa ramana gravida laughing laughing nai nici o problema data urm daio fara prezervativ da tot ce conteaza e sa nu te termini in ea cand simti ca vine. o scoti si gatawinking

| Toxique a răspuns (pentru rakuuu):

Tu expert/expertă, nap e ***, învață să scrii cu diacriticele limbi românești, și în această limbă.

| Outspoken2 a răspuns (pentru rakuuu):

Ce prost/proastă ești!

| Keith a răspuns (pentru Outspoken2):

Sa stiirolling on the floor

| unknownn a răspuns (pentru rakuuu):

Ai auzit de perioada de ovulatie "copil nap"?

| Toxique a răspuns:

Deci ai scos penisul fara prezervativ? si ai ejaculat in el? nu văd coerența, ne mai menționezi și poziția, să de-a Domnul, să rămână însărcinată, la ce mai vă face-ți grij? se vede că suneți la o vârstă fragedă pentru sex, și vă incomodează riscurile.