| ReedMaan a întrebat:

Buna,am si eu o mica intrebare,legat de sex,deci : Atunci cand faci sex,daca partenera nu vrea sa-ti faca felatie,si sex-ul il faci cu prezervativ,si ejaculezi in el, ce faci? Continuii actul cu el "plin" sau il schimbi? :-s.

Răspuns Câştigător
| 18cm a răspuns:

Esti virgin nu?
Dupa ce ti ai dat drumu s a terminat ..adica gata, o tigare si treci acasa laughing
Si totusi daca mai vrea sa fi sigur ca trebuie sa il schimbi iar partea cu felatia e o chestiune de timp

Bafta!

9 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Iti pui altul, se poate rupe

| wolder a răspuns:

Schimbi prezervativul normal, te speli, pui altul si continui

| Azµre a răspuns:

Îl schimbi!

| Felys a răspuns:

Pai mai poti, plus ca poate iesii sperma de acolo si l-ai folosit practic degeaba

| WildDream a răspuns:

Abia dupa ce schimbi prezervativul poti sa continui...

| Liliana1981 a răspuns:

Vorbesti despre lucruri care nu-ti sunt cunoscute, asa-i? Nu-mi raspunde, era doar o intrebare retorica.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Cand ai terminat i-l schimbi, daca nu atunci risti ca spermatazoiizii tai la un momntdat sa iasa din el si sa ajunga in vaginul fetei ...deci i-l schimbi...

| CosticaDeva a răspuns:

Il dai jos, il speli, inghiti continutul, sau daca nu vrei, il versi in ea, il pui la loc si dai in ea ca in galeata!

| pisicutsa13 a răspuns:

Continua cu el plin. e cald si bine. mie imi place cand iubitul meu continua cu el plin si chiar la al treilea numar.