| Blossomis a întrebat:

am si eu o mica problema. Dau funda la cine ma ajuta!
AM trecut clasa a 9-a...Vineri,un baiat de care imi placea putin Imi zicea il mai iubesc? BIneinteles in joaca pentru ca asa zicea la toata lumea. Apoi in timp ce stateam cu 3 colege si vorbeam, el a venit la mine si mi-a zis sa-l pup. I-am zis ca nu apoi m-a pupat pe obraz. Apoi a zis "acum pupa-ma si tu" dar nu vroiam pentru ca, credeam k o sa intoarca capul. L-am pupat pe obraz si apoi m-a mai pupat inca o data. Apoi m-a luat de maini si mi-a zis sa-l pup.Cred ca vroia sa-l sarut.
APoi i-am zis ca nu si sa ma lase in pace. APoi s-a mutat cu mine in banca si mi-a zis daca vreau sa fiu cu el iar eu nu i-am zis nimic. Apoi mi-a zis daca stau cu el 10 min dupa scoala si i-am zis "Alta data k acum nu pot". Si mi-a zis "altadata gen nu vrei sa fi cu mine!". I-am zis ca nu e de asta si am plect.
Am vb pe mess si mi-a zis daca stau cu el luni, adica maine si i-am zis ca maine stau.Ma simt asa naspa.Nu stiu f bine ce se va intampla si oarecum ma tem.Ma simt naspa sa fiu cu cineva care nu il cunosc atat de bine, dar imi place de el.
Problema este k el a mai fost cu 4-5 fete de la mine din clasa.Adica le schimba repede. Poate se va intampla asa si cu mine, sau poate nu.Sa vedem...
Deci daca ati fi in locul meu ati ramane cu el dupa ore 10-15 min?
Am nevoie de putin ajutor.

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Dacă aș fi în locu tău, nu aș mai rămâne deloc. Dacă ai zis că umblă cu mai multe fete, poate ar profită de tine... Evită-l. Sau încearcă să-l cunoști mai bine. Urmărește fiecare atitudine d-a lui și dă-ți seama ce vrea de fapt de la tine. Sa nu-ti placa de oricine... Nu uita : Aparentele inseala.

| BoyOfHell a răspuns:

thinking Eu nu as sta. Cel mai bine iti dai seama intr-un colectiv. Nu singura cu el. Daca el face miscari in front si la altele nu te baga:-si mai astept cateva zile sa vezi ce mai face. Daca e asa cum crezi ca nu te place va renunta.happy Daca te place va sta mai mult oh go on. Uni baieti daca plac pe cineva il asteapta dar, dar "lasa-te greu" dar nu prea mult ca va renunta.

| asz a răspuns:

Buna.eu as zice sa stai sa vezi ce vrea de la tine.dar sa nul lasi sa se aproprie foarte mult de tine. poate chiar ii place de tine sau poate vrea sa faca la fel cum a facut si cu colegele tale. pune-i foarte multe intrebari.iti vei da seama daca ii place de tine