| Deea2427 a întrebat:

De putin timp m-am mutat cu chirie in Cluj pentru terminarea studiilor. Locuiesc singura intr-un apartament. Problema este ca stau pe scara cu mai multe domnisoare care cred eu ca ar practica ceva dubios! In fiecare seara aud gemete si urlete. Sunt 2 fete care locuiesc impreuna. Problema este ca nu prea ma pot odihni cand ii aud plus ca in fiecare seara diversi barbati intra si ies din casa...si imi este un pic de teama. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Suna la Politie si raportezi!

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sa iti vezi naibii de treaba ta si sa nu deranjezi afaceriile altora.

ps: ce boase mari are iubi tau

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există o circă de poliție în zonă. Mergi acolo și faci o sesizare.

| mihai69 a răspuns:

Dacă e gălăgie peste limitele legale, anunți Poliția. Tocmai s-au scumpit amenzile.

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu ii bagi in seama si sa iti vezi de problemele tale.

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Sa chemi poliția sau sa vorbesti cu administratorul blocului

| Delocimportant a răspuns:

Decat dusmani, mai bine prieteni. Baga.te si tu in trupa lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Doru199999 a răspuns:

Mergi la ele și te ascunzi in dulap... poate prinzi și tu ceva mișcăriwinking