| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*. Am si eu o mica problema. Imi place de un baiat si de cate ori ii zic sa ne vedem gaseste scuze sau cel putin asa cred eu. De ce nu vrea sa ne intalnim?
Nu ii mai place de mine?sad
Nici nu ma mai intrebat daca vreau sa fim impreuna
Oare de ce sad?
ajutati-ma da-ti sfaturi.
Nu vreau sa il pierd.

cum pot sa recuceresc din nou?

Si sa vrea sa ne >vedemsad:*:*big grin<

Dau fundita si vot:*:*

Răspuns Câştigător
| BeastMaster a răspuns:

Pai nu il mai sufoca, incerca sa il tratezi cu spatele, dar astfel incat sa il seduci, foloseste farmecele tale feminine, si poate se va da el la tine nu inversbig grin sau mai bine ii spui ca ai sa ii spui ceva importand si atunci ii spui ''uite ce e eu te iubesc! u?'' sau ma rog putin mai romantic. si sigur nu il vei pierdewinking stai linistita pana la urma toti baietii se lasa pana la urma! SUCCES cu elwinking

2 răspunsuri:
| toygirl a răspuns:

Poate chiar nu te mai place...sau te place...dar se teme sa se vada cu tine.e timid poate.tu incearca sa vorbesti cu el.si daca nici aceasta nu merge atunci arata-i intr-un fel ca la tine e totul bine si sa te vada o data pe tine cun alt baiat si sa vezi reactia lui.ce va spune el si cum va reactina,nu lasa miinele in jos, totul va fi bine, crede in tine si va fi bine.bafta =)

| colceriuandrei a răspuns:

Spune-i verde-n fata ma placi sau nu? De ce tot gasesti scuze