| anonim_4396 a întrebat:

Hello!
Am si eu o nelamurire:-D.
Este vorba despre un baiathappy.
Imi place mult acest baiat dar cred ca si lui de mine. Noi am mai vb si mi-a zis ca nu putem fii impreuna ca el are gasca lui de prieteni si multe altele ( dar asta a fost acum 3 luni ) Si intr-o seara mi-a zis ca vrea sa ne intalnim si am acceptat. Dar nu inteleg. De ce prima data nu a vrut sa ne vedem si vrea acum?
Ii place de mine si era timid?
Nu inteleg. I-am zis mamei mele si a zis ca e nesimtit si sa nu ma intalnesc. Dar eu vreau sa ma intalnesc pentru ca eu il plac mult f mult. Mi-a zis un prieten ca el vrea sa fie cu mine love struck. Eu chiar tin la el si il plac foarte mult. dar nu stiu ce sa fac, mama mea mi-a zis ca sa nu ma vad cu el. Ce sa fac? Ajutati-ma. Nu stiu ce sa fac. Sa ma vad cu el sau nu:-x. Eu vreau pentru ca il plac ff mult si nu vreau ca sa il pierd. Da-ti multe raspunsuri ca dau fundita + vot:Xkiss. Va roooglove struckkiss

Răspuns Câştigător
| Nicoleta_6709 a răspuns:

Intalniti-va... straight face parerea mea daca iti place de el cu adevarat

4 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Poi acum nu pot sa iti zic nici "nu" si nici "da" pentru ca nu il cunosc personal,nu stiu daca e nes sau nu, acum daca e sa te plac cu tine nu cred ca o sa fie nes, asta doar daca nu se pune nu tine din intrers.Ai grija, fii mai atenta la gesturile lui si nu la vorbe. Faptele conteaza intodeauna mai multe decat cuvintelewinking

| FloriNk a răspuns:

Pai eu zic sa te intalnesti cu el dar s-ar putea sa fie si o gluma sa faca misto de tine. Dar e viata ta happy si daca nu e o gluma sper sa fiti fericiti sper sa te ajute ce am scris!

| portocaliu a răspuns:

Cine stie ce se intampla in anturajul lui astfel incat nu poti sa fii si tu integrata. Probabil fumeaza etnobotanice. te sfatuiesc sa faci ce simti, ceea ce probabil ca vei si face happy

| Romantiku a răspuns:

Mai bine ai faci u avansuri prima ca eu cred ca el este chior daca nu te vede date la el sau propune-i o partida de sex