| Madalina066 a întrebat:

Am si eu o mica problema.nu stiu ce sa mai cred. Sa va spun povestea mea: am 16 ani si sunt impreuna cu un baiat de 6 luni(el are 17) am petrecut clipe foarte frumoase impreuna dar sa fiu sincera nu mi-a dovedit cat de mult tine la mine, niciodata nu s-a pus problema de sex ( el este virgin si eu la fel) mi-a spus ca ma poate astepta pana cand voi fi pregatita, ne-am certat de cateva ori, lucruri minore din niste prosti. Eu la liceu sunt dupa-amiaza el dimineata. Azi pe la 11 mi-a dat un mesaj spunandu-mi la multi ani si ca ma iubeste. Aseara noi vorbisem, totul bine si frumos ramasese cand ajung acasa sa vorbim pe mess sa iesim undeva. Eu am ajuns acasa am intrat pe mess, el nu era. Ajunsesem mai devreme asa ca am asteptat. Trecuse jumatate de ora l-am sunat si mi-a zis ca e plecat si ca nu poate sa intre azi pe mess si nici sa ne vedem ( parea foarte nepasator decat de obicei ori era suparat) mi-a urat noapte buna si a inchis. Nu inteleg... de ce nu mi-a dat un mesaj sa imi spuna m-a lasat sa astept ca o proasta degeaba, nu a m-ai dat nici un semn de viata de atunci, de obicei imi dadea mesaj cu noapte buna sau ma suna...acum nimic.Imi zice mereu ca ma iubeste, ca tine mult la mine.nu stiu ce sa mai cred Am nevoie de un sfat.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Poate chiar au intervenit cateva probleme, cand dai de el ii spui furmos ca te ingrijoreaza fazele alea si ca vrei sa stii daca e totul ok cu el

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

N-ai aşteptat ca o proastă ci ai ajuns mai devreme.
Şi-n plus, tu chiar ai senzaţia că universul se învârte în jurul tău?!
Chiar putea interveni ceva neprevăzut! Trezirea! Viaţa nu e doar lapte şi miere!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca te pripesti. Poate trece prin ceva mai nasol si nu are timp de tine!

Nu e nimic gresit in asta.Gandeste-te ca nu esti singura persoana din viata lui.

| IloveME a răspuns:

Intotdeauna este o prima data.maine sigur vei afla c s-a intamplat azi!
stai linistita asta nu inseamna ca te-a uitat sau ca nu tine la tine!
in legatura cu sexul: asta inseamna ca te respecta!
succes!

| BlueHusky a răspuns:

Daca azi ti-a dat mesaj cu "te iubesc" sigur a facut ceva "gresit" aseara laughing (e sentiment de vinovatie)... daca vine si cu un cadou poti sa fi sigura.

| camelialiliana a răspuns:

Crezi ca poate sta la picioarele ale zi, noapte? poate era preocupat sa-ti faca o surpria avand in vedere contextul zilei tale, dar in egoismul tau te-ai gandit ca poate ar fi avut o problema si ar fi fost frumos sa-l fi intrebat tu mca apoi sa-l fi sustinut? Dramatism fatal!