| boghi a întrebat:

Acum 2 luni mi-am mutat antrenorul de canotaj si acolo am dat peste colegi noi mergand cu ei pe plaj la fiecare sfarsit de saptamana am decis sa fiu cu un baiat de acolo, la inceput nu pre tineam la el pentru ca tineam la fostul meu prieten, dar dupa cam o saptamana petrecuta cu el am inceput sa tin la el chiar foarte mult in fiecare zi e vedeam mergeam cu toti colegi la bazin, si am petrecut lucruri frumoase impreuna pana sa plecm in cantonament pe drum am stat amandoi am dormit la el in brate totul frumos, primele 3 zile venea mereu la mine in camera seara ramanea de dormea cu mine dar cam de pe 4 zi a inceput sa se schimbe seara imi zicea ca se culca, ziua mereu era obosit in a 5 zi seara am fost o parte din noi la o terasa pe plaja inaceea seara ne-am cam certat si nu am vorbit unul cu altul, eu am luat-o inainte spre cabana el si restul colegilor venind in urma l-am asteptat in fata casutei pentru ca ramasese ca vorbim, totul a fost frumos pana cand am ajuns la el in camera unde sa tinut si continuarea petreceri stand cu el in pat m-a intrebat daca vreau sa ma culc cu el iar eu l-am refuzat spunandu-i ca daca eu ma culc cu el in seara aceia maine el pozte sa imi zica adio, m-am suparat pentru ca nu ma inteles ca nu pot sa ma culc cu el si am plecat in camera mea stiind ca el o sa vina dupa mine, a venit am vorbit si m-a inteles in cele din urma i-am zis si motivele clare etc. si i-am zis seara i-a sa vezi ca acum te-ai suparat si maine nu o sa vrei sa mai fi cu mine, el mi spus ca nu e adevarat ca el ma iubeste ca nu se desparte de mine etc. iar eu i-am zis bine, a doua zi cam pe la 1-2 dupa amiaza mi-a trimis un mesaj ca nu mai vrea sa mai fie cu mine si de atunci nu cred ca a fost zi in care sa nu plang si sa nu regret ca nu m-am culcat cu el...va rog spuneti-mi ce sa mai fac el imi zice ca inca ma iubeste dar nu vrea sa mai fie cu mine sub pretextul ca e cu altcineva si m-am interesat am vorbit cu prietenii lui si nu mai e cu tine... ce sa mai fac sa ne impacam...help my

3 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... daca asta e alegerea lui.Mai insista, dar nu prea mult ca dupa aia te ia de...si nu prea e bine

| annda a răspuns:

Bine ai facut. Mai mult ca sigur el vroia doar sa se culce cu tine si atat, uita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult pentru raspunsuri