| IsisIsHereMDFK a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de vreo luna dar ea nu vrea sa ne sarutam, ne imbratisam pupam pe obraz, dar cand vine in subiect sarutul se rusineaza, am reusit sa ii fur 2saruturi cand nu era atenta, ce sa fac sa ma sarute sau sa ma lase sa o sarut?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Sa va tineti naibi de scoala, ca aveti 11 ani dupa ce povestesti tu. Nu te place, esti urat, tine`te de scoala.

| IsisIsHereMDFK explică (pentru WaterDrop):

In primul rand am 14 ani, ea are 13. In al doilea rand e vara. In al treilea rand ea s-a dat la mine, si ea a vrut sa fim impreuna. In concluzie ai dat un raspuns de CACAT

| WaterDrop a răspuns (pentru IsisIsHereMDFK):

Nu`i vina nimanui ca esti urat (exista mai multe tipuri de uratenie nu doar fizica, daca te tii de scoala vei afla) si ea nu te place.Nu trebuie sa te enervezi din acest motiv, vei gasi alta mai desteapta.Dar ca sa faci asta, trebuie sa citesti si in vacanta.A crezut ca esti mai interesant, insa ai dezamagit`o.Lucreaza la tine.

| OMFGConrad a răspuns:

Insistă şi nu te da bătut!
Aşa mi s-a întâmplat şi mie, dar cu răbdare şi tactică am reuşit să "o aduc pe calea cea bună". Acum mă sărută ea, ori ştie când vine vorba de sărut ce se va întâmpla şi nu se dă înapoi decât în acele momente când nu se simte tocmai bine. Trebuie doar să insişti.
Dar mai ştii, poate nu te săută din cauză ta. Ai o igienă orală corespunzătoare? (Foloseşte 1-2 gume mentolate înainte de întâlnire, iar de spălat zilnic pe dinţi nu mai pomenesc, cred că e normal!)